Emekli Olanlara O Bankadan Güzel Haber! 3000 TL Ödeme Hesaplarına Yatacak...

Emekli Olanlara O Bankadan Güzel Haber! 3000 TL Ödeme Hesaplarına Yatacak...
Halkbank, emekli maaşını Halkbank'a taşıyan emeklilere 3.000 TL nakit para veriyor. Bu kampanya kapsamında emekli maaşını ilk kez Halkbank'tan alanlar veya emekli maaşını Halkbank'a taşıyanlar bu kampanyaya dahil olacaktır.

Emekli maaşınızı Halkbank'tan aldığınız takdirde ParafPara'dan 3.000 TL nakit para alabilirsiniz. Parafly ve Paraf kredi kartını kullananlar hesaplarındaki parayı harcadıkça ParafPara kazanma fırsatını da yakalayacaklar.

Bu kampanya 1 Nisan 2023'ten itibaren Halkbank'tan emekli maaşı alan kişiler için geçerli olacaktır. 1 Temmuz-31 Aralık 2023 tarihleri arasında Parafly veya Paraf kredi kartınızdan alışveriş yaparsanız 500 TL ParafPara kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Toplam olarak ise 3.000 TL ParafPara kazanabilirsiniz.

Bu kampanyaya katılmak isteyen Halkbank'tan emekli maaşını alan emeklilerin, Paraf mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılması gerekmektedir. Eğer Paraf mobil uygulamasını indirmek istemiyorsanız 3404'e "KATIL" yazarak SMS atabilirsiniz. Kampanyaya katıldıysanız ve maaşınızı başka bir bankaya taşıdıysanız başvurunuz iptal olacaktır. Bu kampanyadan kazanabileceğiniz en fazla tutar 3.000 TL olacaktır. Bu ödemeyi tüm kartlarınızdan çekebilirsiniz. Ek kartlar, Sanal POS, Sanal Kartlar'dan yapılan alışverişlerde dahil. Paraf Business, Paraf Esnaf, Paraf Debit, ParafGenç, Halkcard, Eczacı Paraf KOBİ kartları bu kampanyaya dahil değildir.

Başvuru yapmak için göndereceğiniz SMS'ler ücretsizdir. Türk Telekom, Vodafone, Turkcell, operatörleri üzerinden gönderilebilir. SMS'i gönderdikten sonra yapılan alışverişlerde bu kampanyaya dahildir. Daha önceden yaptığınız harcamalar bu kampanyaya dahil değildir.

Alışveriş sonucu kazandığınız bu ParafPara'ların kullanım süreleride belirlendi. Temmuz, Ağustos, Eylül aylarından aldığınız ParafPara'ları 15 Şubat 2024 saat 22.00'a kadar kullanabilirsiniz. Kullanmadığınız ParafPara'lar geri alınacaktır.

Detaylı bilgi için Halkbank Müşteri İletişim Merkezine veya Halkbank şubelerine başvuruda bulunabilirsiniz. Bu fırsatı kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.