O Bankalar Duyurdu! Artık TC Kimlik Numaranızla Kredi Alabilirsiniz! İşte Kredi Veren 3 Banka

O Bankalar Duyurdu! Artık TC Kimlik Numaranızla Kredi Alabilirsiniz! İşte Kredi Veren 3 Banka
3 özel ve kamu bankası müjdeyi verdi. Yalnızca TCKN ile başvurmanız durumunda kredi alacaksınız. İşte kimlik numarası ile başvurana destek veren o bankalar...

TC numaranızla kredi alabileceğiniz bankalar arasında Garanti BBVA, Denizbank ve Ziraat Bankası yer alıyor. Başvuru yapmanız için sadece sigorta ve kimlik belgesi yeterli olduğu açıklandı. Sizlerde başvuru yaparak 80.000 TL kredi alabilirsiniz. Emekliler ve maaşlarını bankalara taşıyanlar da bu fırsattan yararlanabilir.

Garanti BBVA'nın TC Kimlikle Yaptığı Kredi Kampanyasının Şartları Açıklandı

Bu kampanya Garanti'nin müşterilerine 80.000 TL kredi verdiği bir kampanyadır. Başvuru içinse sadece 3 aylık sigorta ve kimlik belgesi yeterlidir. Emekliler içinde yararlı olabilecek bu kampanyadan yararlanmak için sadece maaşlarını Garanti BBVA'ya taşımaları gerekmektedir. Emekliler 80.000 TL için başvuru yaptıklarında kredilerini hemen alabilirler.

Denizbank'ın Kredi İçin Şartları Nedir?

Denizbank'ta Garanti gibi emeklilere de bu kampanyadan yararlanma fırsatı vermektedir. Kredi 36 ay boyunca kullanılabilir. Başvuru yaptıklarında en hızlı şekilde sonuçları alabilirler. Tıpkı Garanti'deki gibi maaşlarını Denizbank'a taşımaları gerekmektedir. Taşıdıklarında bu krediden faydalanabilirler. Başvurularınızı Denizbank şubelerinden yapabilirsiniz.

Ziraat Bankasının Kredi İçin Şartları Nedir?

Denizbank gibi bu banka da kredi 36 ay vadesi ile verilmektedir. Ziraat Bankası'ndan kredi almak için bir hesabınızın olması veya maaşınızı Ziraat Bankası'ndan almanız gerekmektedir. Ziraat Bankası'ndan maaş alan kişiler uygun faiz oranıyla kredi alabilirler. Başvurularınızı online olarak yapabilirsiniz.

Kimlikle Kredi Aldığınız Takdirde Yapmanız Gerekenler

Bu kampanyayla ihtiyaçlarınızı karşılamak istiyorsanız bazı şartlara uymanız gerekmektedir. Başvurularınızı online olarak yada şubelerden yapabilirsiniz. Böyle kampanyalardan yararlanıp maddi durumunuzu düzeltebilirsiniz.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.